Dlouhodobý úspěch ve vedení lidí vyžaduje sebereflexi, sebevědomí a především ochotu na sobě neustále pracovat. Bohužel, mnozí manažeři si neuvědomují, že být doopravdy dobrým vedoucím týmu totiž neznamená jenom rozdávat podřízeným úkoly. Zde jsou nejčastější důvody, proč někteří lidé nejsou dobrými vedoucími a proč na manažerské pozici pohoří.